Agenda

Partits cap de setmana del 10 i 11 d'abril de 2021

El link següent és un cercador de camps de futbol , cliqueu aquí

 

EQUIP

RIVAL

DISSABTE

DIUMENGE

CAMP

1ER EQUIP

TIANA

 

12:30H

MPL. TIANA

JUVENIL ’A’

SANT POL ‘A’

16:15H

 

MPL. SOT DEL BAGUENY

JUVENIL ‘B’

MOLINOS ‘A’

15:30H

 

MPL. ST ANDREU DE LLAVANERES

CADET ‘A’

SANTVICENTI ‘A’

16:00H

 

MPL. TONI BUCH

CADET ‘B’

TIANA  ‘B’

18:00H

 

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

INFANTIL ‘A’

VILASSAR DE MAR ‘E’

13.00H

 

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

INFANTIL ’B’

ARGENTONA ‘B’

9:00H

 

MPL. ARGENTONA

FEM AMATEUR

MONTMELO ‘A’

 

12:00H

MPL. DE MONTMELO

FEM CADET

PREMIA DE MAR

10:30H

-

MPL. PREMIA DE MAR

FEM INFANTIL ‘A’

JOVENTUT TEIA ‘A’

10:30H

 

MPL. DE TEIÀ

FEM ALEVÍ ‘B’

CIRERA ‘A’

11:00H

 

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

ALEVÍ ‘A’

MASNOU AT. ‘A’

 

10:00H

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

ALEVÍ ‘B’

JUVENTUS ‘C’

9:00H

 

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

ALEVÍ ‘C’

SANT CEBRIÀ ‘A’

9:00H

 

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

ALEVÍ ‘D’

AQUA HOTEL ‘E’

 

9:30H

MPL. CAN XAUBET

BENJAMÍ ‘A’

SINERA  ‘B’

 

10:00H

MPL. BERNAT COLL

BENJAMÍ ‘B’

SANTA SUSANNA ‘B’

11:00H

 

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

PREBENJAMI ‘A’

VILASSAR DE MAR ‘A’

 

11:00H

MPL. VILASSAR DE MAR

PREBENAJAMÍ ‘B’

LA LLANTIA ‘A’

 

10:00H

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

ESCOLETA

CIRERA

 

11.30H

MPL. ST. ANDREU DE LLAVANERES

E
 
Q
 
UIP RIVAL DIA HORA CAMP
VETERANS
PRIMER EQUIP SINERA 'A' 11/10/2020 12:00 MPL. BERNAT COLL
SEGON EQUIP ROCAFONDA 'A' 10/10/2020 17:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
JUVENIL 'A' OLÍMPIC LA GARRIGA 10/10/2020 18:00 MPL. DE LA GARRIGA
JUVENIL 'B' LLIÇA DE VALL 'B' 11/10/2020 17:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
CADET 'A' GRANOLLERS 'C' 11/10/2020 13:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
CADET 'B' ARGENTONA 'C' 10/10/2020 13:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
INFANTIL 'A' SINERA 'A' 11/10/2020 15:30 SANT ANDREU DE LLAVANERES
INFANTIL 'B' SINERA 'D' 11/10/2020 15:00 MPL. BERNAT COLL
ALEVÍ 'A' SISTRELLS 'A' 10/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'B' TEIÀ 'A' 11/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'C' MATARÓ 'G' 11/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
ALEVÍ 'D' VILASSAR DE MAR 'H' 10/10/2020 15:00 MPL. DE VILASSAR DE MAR
BENJAMÍ 'A' MATARÓ 'D' 11/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
BENJAMÍ 'B' JOVENTUT TEIÀ 'B' 10/10/2020 10:00 MPL. DE TEIÀ
PREBENJAMI ‘A’ SINERA 'A' 10/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
PREBENJAMI ‘B’ SINERA 'B' 11/10/2020 10:00 MPL. BERNAT COLL
ESCOLETA
 
FEM. AMT 'A' MONTMELÓ 'A' 11/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
FEM. INFANTIL 'A' CIRERA 'A' 10/10/2020 9:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES
FEM. ALEVÍ 'A' CERDANYOLA VALLÈS 'A' 10/10/2020 11:00 SANT ANDREU DE LLAVANERES